KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9939597
nr 993 9597
Yvon Reinard
(f. 1956)
Akvarell, Yvon Reinard (f. 1956), Coloured people blues, signerad. 1978, 20x22
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 november 2015
kl 19:56:01
9/11 17:38:31
9/11 17:38:46